J7AN-E9-DC12
- Артикул производителя:
- J7AN-E9-DC12
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- RELAY CONTACTOR 3PST 15A 12V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Контакторы (Электромеханические)
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 15 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- 9.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max