RR01J33RTB
- Артикул производителя:
- RR01J33RTB
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- RES 33 OHM 5% 1W AXIAL
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Резисторы для сквозного монтажа
- Composition :
- Metal Film
- Failure Rate :
- Features :
- Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 235°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 1W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 33 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%