SC01001518
- Артикул производителя:
- SC01001518
- Производитель/Бренд:
- Isolink, Inc.
- Краткое описание:
- CAP SILICON 10PF 20% SMD
- Производитель :
- Isolink, Inc.
- Категория товара :
- Кремниевые конденсаторы
- Applications :
- High Temperature
- Capacitance :
- 10 pF
- ESL (Equivalent Series Inductance) :
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Features :
- High Reliability
- Height :
- 0.006" (0.15mm)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.018" L x 0.018" W (0.46mm x 0.46mm)
- Tolerance :
- ±20%