W94-X112-30V
- Артикул производителя:
- W94-X112-30V
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR 30A 415VAC
- Производитель :
- Категория товара :
- Автоматические выключатели
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 4
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 415 V