7B32070002
- Артикул производителя:
- 7B32070002
- Производитель/Бренд:
- TXC CORPORATION
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
- Производитель :
- TXC CORPORATION
- Категория товара :
- Кварцевые резонаторы
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 32 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.041" (1.05mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)