ZT028LDCTR
- Артикул производителя:
- ZT028LDCTR
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
- Производитель :
- Категория товара :
- Сигнализация, Зуммеры и Сирены
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Current - Supply :
- 40mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 3.7kHz
- Height - Seated (Max) :
- 2.234" (56.75mm)
- Ingress Protection :
- NEMA 3R, 4X, 12
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Operating Mode :
- Single Tone, Visual Indicator
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.210" Dia (30.74mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 20V, 61cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- Terminal Block
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 20 ~ 28V