PM3SRCW16.0
- Артикул производителя:
- PM3SRCW16.0
- Производитель/Бренд:
- Bivar Inc.
- Краткое описание:
- IND PNL MT 3MM RED WATER CLR 16"
- Производитель :
- Bivar Inc.
- Категория товара :
- Панельные индикаторы, Сигнальные лампы
- Current :
- 30mA
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Red
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 3mm, T-1
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- 60mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.16" (4.06mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Vf (Typ), If (Max)
- Termination Style :
- Wire Leads - 16" (406.40mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 30°
- Voltage :
- 1.7V